Menu Zamknij

Nie znalazłeś numeru, który spełnia Twoje oczekiwania?
Chcesz kupić więcej numerów i negocjować cenę?
Skontaktuj się z nami, sprawdzimy, czy dysponujemy podobnym i co możemy dla Ciebie zrobić.

e-mail: info@taninumer.pl

tel.: 727-727-270


taninumer.pl – sklep z ładnymi numerami, proste numery w najlepszych cenach! Sprawdź nasze promocje i wybierz swój złoty numer.


Złoty Numer komórkowy raz usłyszany lub przeczytany zostanie zapamiętany w mgnieniu oka! Prosty numer w taryfie prepaid, niezarejestrowany – nikt go wcześniej nie używał. Aktywacja numeru telefonu następuje po rejestracji, która w całości odbywa się online. Złoty Numer na kartę działa w oparciu o zasięg sieci Plus. Doładowanie numeru możliwe przez stronę www.lajtmobile.pl (PayU/Przelewy24) lub przez wszystkie dostępne kody sieci Plus. Wystarczy doładować konto za min. 10 zł, aby numer był ważny przez 365 dni zarówno dla usług wychodzących jak i przychodzących. Możesz pozostawić swój ładny numer na kartę w sieci lajt mobile lub skorzystać z najtańszej oferty na abonament:
abonament no limit za 10 zł z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami/MMS-ami i pakietem 10 GB!
Numer można także przenieść do innej sieci komórkowej, nie pobieramy z tego tytułu żadnej opłaty. Sprzedaż na podstawie paragonu lub faktury VAT.

Serwis taninumer.pl należy do polskiej spółki telekomunikacyjnej Telestrada S.A., działającej na rynku od 2003 roku, notowanej na Giełdzie Papierów wartościowych w segmencie NewConnect. Numery działają w oparciu o zasięg sieci Plus, korzystamy dosłownie z tych samych nadajników. Nie udostępniamy Twoich danych podmiotom trzecim w celach marketingowych. Regulamin serwisu.

taninumer.pl – sklep ze złotymi numerami – sprawdź nasze złote numery! W ofercie znajdziesz proste numery telefonów, wybierz złoty numer i kup łatwy i ładny numer w super cenie – dla siebie lub swojej firmy!